Svatební kytice

Svatební kytice musí být perfektní, proto si moc vážíme, poptávky ze strany budoucích novomanželů. Pokud sháníte květinářství pro uvázání té nejkrásnější svatební kytice, budeme moc rádi, když vás budeme moci o svých kvalitách a profesionálním přístupu přesvědčit.

Veškeré květiny s vámi prodiskutujeme, zajistíme jejich čerstvost a prvotřídní kvalitu. Uvážeme přesně dle vaší představy, nebo poradíme jaký styl květin zvolit. Soustředíme se i na ten nejmenší detail, tak aby květina byla v den svatby stejně tak okouzlující jako samotná nevěsta.

květiny svatba praha 13

 V období letních měsíců nabízíme čistě luční květiny, které si sami pěstujeme v naší zahradě. Pokud se vám tak líbí svatební kytice například z pestrobarevných aster, slunečnic, hledíků či hortenzií dokážeme vám toto přání vyplnit. Opět vše barevně sladíme přesně podle představ nevěsty, květiny nafotíme s předstihem a odešleme ke schválení, tak aby vše bylo stoprocentní.

květiny svatba luka

Samozřejmě nabízíme do posledního detailu vyladěnou svatební klasiku s červenými růžemi, pracujeme i s aktuálními trendy, jako například svatební kytici v boho stylu. Naši nabídku květin v různých stylech, barevných odstínech naleznete také v galerii na našem instagramu.

svatební kytice stodůlkysvatba stodůlky květiny

Navštivte nás osobně na prodejně Květinářství Rozkvetlá Luka v OC Luka Living - Mukařovského 2590/2, Praha Stodůlky. Těšíme se na vaši návštěvu! Otevřeno denně Pondělí - Pátek 7:00 - 19:00, Sobota - Neděle 8:00 - 16:00